Web TasarımWebmaster

Whatsapp iletişim Linki Eklemek – 2019 Güncel

Whatsapp akıllı telefonların hayatımızın bir parçası olması ile birlikte olmazsa olmaz uygulamalarımızın başında yer alıyor. Özellikle görüntülü ve yazılı iletişim ihtiyacımızı karşılamasının yanında sosyal mecralarda bulunna hikaye özelliğinin eklenmesi ile kullanım süresi daha uzayan yazılım artık vazgeçilmez bir konumda. Bu yazıda sizlere web sitenize Whatsapp iletişim Linki Eklemek kolayca nasıl yapılır bundan bahsedeceğim.

Whatsapp ayrıca sizlere dosya transferi ve grup sohbet özellikleri ile hizmet vermektedir. Böylece daha çok insanla daha çok iletişim kurarak hem iş hem özel hayatınızda iletişimin bir numaralı yazılımı haline geldi.

Web sitesi hazırlayanlar yada bir şekilde web sitesi ile haşır neşir olanlar artık iletişim için sıkıcı formlardan daha hızlı bir yöntem olan Whatsapp programını kullanmayı tercih ediyor. Sitenizin herhangi bir kısmına ekleyebileceğiniz bir Whatsapp iletişim butonu ile müşterileriniz, takipçileriniz yada sizinle irtibata geçmek isteyenlere en hızlı alternatifi sunmuş olacaksınız.

Whatsapp iletişim Linki Eklemek 1

Kodumuz çok basit. Aşağıdaki kodda yer alan numaranız kısmına aralarına boşluk bırakmadan ve yapısını bozmadan numaranızı yazmanız, son kısımdaki tek kelimelik mesajı isteğinize göre değiştirmeniz gerekli olan linke kavuşmanızı sağlayacaktır.

Whatsapp iletişim Linki Eklemek

https://api.whatsapp.com/send?phone=+905numaranız&text=Merhaba

Whatsapp iletişim Linki Eklemek ile alakalı Unutmadan söylemekte fayda var, eğer mobil sitenizden bu kod görünüyorsa ve ziyaretçileriniz tıklarsa direk olarak uygulama açılacak ve mesaj yazılı olarak gelecektir. Masaüstünde tıklamanız durumunda ise sizi Whatsapp Web sitesine yönlendirecek ve bağlantı kurmanızı isteyecektir.

GTA 5 Online Serüvenime mutlaka bir göz atmanızı rica ediyorum. Kendinize iyi bakın ve Youtube Kanalıma bir uğrayın.

Bu Yazı Ne Kadar Yararlı ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın !

Ortalama Puan / 5. Oy Sayacı :

Etiketler

MSİ Dergi

İzmir'de ikamet eden eğitimci bir aileyiz. Muhasebe ve Bilişim Alanında öğretmenlik yapıyoruz. Ayrıca Netsis muhasebe programı eğitimi vermekteyiz.

4 Yorum

  1. Web sitemizde whatsapp iletişim linki eklemek için bu kodu kullanmak iletişim formlarından bizi kurtarıyor. Teşekkürler faydalı bir bilgi.

  2. web siteme Whatsapp iletişim Linki Eklemek istedim ve yaptığım araştırmalarda msidergi sitenizdeki yazınızını okudum gerçekten çok faydalı bir bildi Whatsapp iletişim Linki Eklemek bu kadar kolay olduğunu bilseydim daha önce yapardım çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün