GTA 5 Online'de Zengin Olmak

GTA 5 Online Güncellemesi – 21.03.2019

GTA 5 Online Güncellemesi Neleri İçeriyor ?

Bu haftanın GTA 5 Online güncellemesi ile bu hafta (21-28 Mart aralığında) şirket satışlarında %50 oranında daha çok kazanç sağlıyor. Yani vehicle cargo satışları bu hafta boycunca oldukça kıymetli. Bu haftanın güncellemesi isim olarak Speed Week olarak geçmektedir.

Ayrıca bu hafta haritaca “Up Chiliad” isimlki time-trial görevinizi bulacaksınız. Zamana karşı bu yarış ile 51 bin dolar kazanma şansınız var.

Supercar ve Mağaza İndirimleri

Pegassi Tezeract,Överflöd Tyrant,Pegassi Zentorno,Grotti X80 Proto,Dewbauchee Vagner,Principe Deveste Eight araçlarımız bu hafta 40% indirimli bir şekilde oyunda yerini alacak.

Araçların yanı sıra Executive Offices,Executive Office Garages,Executive Office Auto Shops 50% indirimli olarak satılacak.

gta 5 online güncellemesi 1

Eğer bu hafta vehicle cargo işine girmek yada kendinize spor bir araba almak istiyorsanız tam zamanıdır.

Daha önce Gta 5 Online’de Zengin Olmak adlı serimde sizlere nasıl ve hangi adımlarla gta 5 online de zengin olunur anlatmıştım, sürekli güncellenen makaleme bakmayı ihmal etmeyin. Ayrıca Msi Dergi Youtube kanalımda hala seri devam etmektedir.

Bu hafta özel içeriklerden bir diğeri ise yeni bir t-shirt olarak kıyafet dükkanlarında yerini alıyor.

gta 5 online güncellemesi 2

Stunt Yarışları Daha Çok Kazandırıyor

Bu hafta boyunca stunt yarışları yine %50 oranında daha çok RP ve para veriyor. Bu yarışlar oldukça keyifli ve eğlenceli oluyor, mutlaka denemenizi öneririm.

Big-M Yarışı

Sadece bisikletlerin yer aldığı Big-M yarışı ile kendinizi test edebilir, para ve RP kazanabilirsiniz.

Özetle GTA 5 Online Güncellemesi ile gelen etkinlikler ve yenilikler bu şekilde. Mutlaka bu hafta araç kargosu işlerine ağırlık verin ve kazancınıza kazanç ekleyin.

Gta 5 Online’de zengin olmak derken tüm haftanın etkinliklerini takip ederek bunları katılmayı da yapacaklarımızın içine mutlaka dahil etmeliyiz.

Kendinize iyi bakın 🙂

2 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir