Oyun

GTA 5 Online Zengin Olmak Rehberi – Tam Çözüm

Merhabalar, sizlerle Youtube üzerinden devam eden GTA 5 Online Zengin Olmak Detaylı Rehber serimizin içeriklerini sunuyorum. Bu seri üzerinde sıfırdan başlayarak nasıl zengin olabileceğinizi ve gereksiz şeyler harici en faydalı ekipmanları nasıl alabileceğinizden bahsettim. Aşağıdaki videodaları izleyerek benimle beraber zengin olabilirsiniz.

Üstelik bu seride hiç bir şekilde mod menü yada paralı hile kullanılmadı. GTA 5’i çıktığından beri oynadığım için artık tecrübe konusunda birikimim baya fazla.

Yazıda bahsettiğim tüm adımları aşağıdaki linkte yer alan kanalda ve playlist içinde bulabilirsiniz.

Neler Okuyacağız?

GTA 5 Online Zengin Olmak İçin Yapılacaklar

Oyuna gelmiş tüm DLC (ek paket) leri ve tüm değişiklikleri gördüm. Artık oyunun zevk alma aşamasında sizlerin tüm bildiklerimi öğrenmesini ve hile kullanıp zevksiz bir şekilde sanki story modda oynamış gibi değil online keyfini sonuna kadar yaşamanızı istiyorum.

Laf fazla uzatmadan GTA 5 Online’de Zengin Olmak serisinin adımlarını yazmak istiyorum.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 1 : Pazar Nasıl Kazanılır?

Bu bölümde sizlere sıfırdan başladığınızda yapmanız gereken ilk adımları anlattım. Para kazanmak için missionlardan bahsettim. Adım adım neler almamız gerektiğinden tutun oyunun bize verdiklerinden bahsettim. Buyrun izleyelim.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 2 : Araba Çalmak Görevleri

İkinci bölümde missionlar içindeki Repo görevlerini yaptık. Repo görevleri kiralanmış araçların geri alınması görevi gibi anlatılabilir. Simeon’un görevleri içindedir bu görevler. Kazandırdığı para gayet makuldur. Ev alma younda sizlere çok yardımcı olacaktır.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 3 : Ev Almak İçin Yolu Yarıladık

Bu blümde repo görevlerine devam ederek gerekli olan 200 bin dolar için yolu yarılıyoruz. Ayrıca farklı repo görevleri yaparak çeşitlilik kazanıyoruz.

Atladığımız level ise yanımıza kar kalıyor. GTA 5 Online’de Zengin Olmak pek kolay değil unutmayın. Ben sadece sizlere doğru yolu gösteriyorum.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 4 : Yasa Dışı İşler Yaptık

Bu bölümde artık repo görevlerini yanına yasa dışı mal işlerine girerek oyundaki paramızı artırmaya devam ettik. Ayrıca video başında sizlere bir süpriz yumurta gösterdim. Para kazanmak için güzel bir alternatif yöntem olarak kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 5 : Nihayet Evimizi Aldık

Artık yaptığımız görevlerin ödülünü aldık yani artık kendi evimiz var. Sadece görevleri yaparak çok kısa sürede 210 bin dolara ulaştık. Daha önce aldığımız garajı takasta kullanarak 12.500 dolar kazancımız oldu.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 6 : Solo Para Kazanmak İçin CEO Görevleri

Evimizi aldık şimdi sırada şirketimizi alma adımı var. Peki bu adıma ulaşırken ne yapmalıyız? Hangi yolu izleyeceğiz? En kazançlı yöntem hangisi?

Bu serinin tüm videolarını izlediyseniz zaten sorunun cevabının missionlar olduğunu biliyorsunuz ama bunun yanına bir görev tipi daha katarsak nasıl olur? CEO görevleri bu iş için biçilmiş kaftan.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 7 : Şirketimizi ve Depomuzu Aldık

Vip görevleri ve missionlar ile bir kaç gün devam ederek gerekli olan parayı topladım. Artık şirketi alma ve depo için gerekli parayı toplama zamanı geldi. Önce şirketimizi alıyoruz ve depo için gerekli parayı topluyoruz. Ayrıca günlük görevlerin öneminden bahsettim size. GTA 5 Online’de Zengin Olmak evet zor ama doğru yol ile daha kolay hale gelebilir.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 8 : Şirkete Nasıl Mal Alınır ?

Şirketimizi ve depomuzu aldıktan hemen sonra artık iş depoyu doldurmaya geldi. Peki depo nasıl doldurulur? Şirket reposunu doldurarak nasıl zengin olunur? Adım adım önce depomuza mal aldık ve alırken dikkat edilecekleri gördük. Ardından malın depodan nasıl satılacağına ve gta 5 de zengin olmanın en önemli adımına nasıl emin bir şekilde yürüyeceğimizi gördükç Gelin izleyelim.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 9 : Full Deponun Satışı

Bu bölümde şirketimizin deposunu tam doldurduk ve 500 bin dolarlık satış yaptık. Bu satışta kara satışı yaptık yalnız video çekimi için ilk doldurduğum depoda çekim sırasında bir sorun meydana geldiğinden ikinci kez doldurdum ve bu satış ile sizlerleyim.

Kara satışı denk geldi güzel oldu kolay oldu ve 500 bin dolarlık bir gelir elde ettik. Bu satışların sonunda artık zırhlı Kuruma için gereken parayı topluyoruz.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 10 : İlk Heist ve Kuruma

Bu bölümde zırhlı kurumayı (Armored Kuruma) almak için ilk heistimizi tamamladık ve bölüm sonunda aracımızı mükemmel hale getirdik. Tabi 100 level olmadığımız için tüm modifiyeler açık değil ama şu hali bile baya işimizi görür.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 11 : NightClub (Gece Klübü) Satın Alımı

Bu bölümde gece klübü için gerekli olan parayı toparlamak için gereken görevleri yaptık ve klübümüzü aldık. İlk tanıtımın ardından bir sonraki bölümde detaylı bir rehber ile karşınızda olacağım.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 12 : NightClub (Gece Klübü) Detaylı Rehberi

Bu bölümde gece klübünün işe başlaması için gerekli olan Setup işlerini tamamladık. Bunlar çalışanların toplanması, ekipmanların çalınması ve klüpte çalacak olan DJ Solomonun klübe getirilmesi olarak 3 bölümden oluşuyor. Bu görevlerin sonunda klüp artık işler hale geliyor. Detaylar videoda. Detaylı rehberimi mutlaka izlemelisiniz.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 13 : NightClub (Gece Klübü) Business Battle ve Night Club ile Para Kazanmak

Bu bölümde gece klübümüz ile depomuzu nasıl dolduracağımızı ve depo satışımızı nasıl yapacağımızı gördük. Önemli noktalardan ve satış sırasında dikkat etmeniz gerekenlerden videoda bahsettim.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 14 : Terrorbyte Ne İşe Yarar – Dev Rehber

Bu bölümümüzde ise terrorbyte için gerekli parayı toplayarak alımı gerçekleştirdik. Ayrıca terrorbyte ne yapılabilecek işleri ve modifiyesinin nasıl yapıldığını gördük. Detayları videoda bulabilirsiniz.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 15 : Hızlı Çekim Depom Satışı

Bu bölümde depo satışı ile paramızı nasıl artırdığımızı gördük. Ayrıca farklı bir satış şekli ile beraberiz bu videoda.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 16 : Motor Klübü ( Clubhouse ) ve Cocain Fabrikası Alımı

Bu bölümümüzde işe kollarımıza yenisini ekledik be motor klübü aldık. Ardından klüp işlerinden en karlısı olan kokain ( cocain ) fabrikası işine girerek bu işin nasıl yapılacağından bahsettik. Detaylar videomuzda.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 17 : Cocain Fabrikası Resupply ve Depo Satışı

Bu bölümde ise cocain ( kokain ) fabrikamızı nasıl resupply edebileceğimizi ve depo satışını nasıl yapabileceğimizi gördük. Ayrıca uzak satış ve normal satıştan bahsettik. Gta 5 online zengin olmak için bir çok fırsatı bize sunuyor, bu fabrika da onlardan en güzeli denebilir.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 18 : Araç Kargosu Rehberi ile Daha Kolay Kazanç

Araç kargosu CEO işlerinin içinde bulunan vehicle cargo işidir aslında. Bu işte size verilen aracı bulunduğu noktadan çalarak en az hasarla deponuza getirmek ve ardından yeni alıcısına aracı satmak. 1.5 milyon dolara alacağınız araç kargosu deposu size ortalama 15 araç satışı sonunda amorti edilmiş bir şekilde geri dönecektir.

Dikkat etmeniz gerekenleri ve tüm detayları Msi Dergi Youtube kanalımdaki videoda analttım. Buyrun izleyelim.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 19 : Oppressor Mk2 Alımı

İşlerimizi yaparken vakit oldukça önemli bir konudur. Gta 5 online’de para kasmak için hıza ve güvenliğe ihtiyacınız var. Ayrıca mobilite oldukça önemli. Bu konuda tüm ihtiyaçlarımızı Oppressor mk2 adlı uçan motor kaşrılıyor.

Terrorbyte üzerinden modifiye edilebilen aracımız kitlenen roketleri, turbosu, hızı ve her an ulaşılabilirliği ile oyunda bize güç katıyor. Kullanan bir daha başka araca binmez bence. Gelip detayları için videomuzu izleyelim.

GTA 5 Online Zengin Olmak 20 : Meth Fabrikası ile Bol Kazançlar

Motorcycle Club işlerinden en çok para kazandıran ikinci iş olan Meth işi size cocain işi gibi bolca para kazandıracak güzel bir iş. Fabrikanın alımı ve detaylarını videomuzda bulabilirsiniz. Ayrıca bu videoda anket mevcut katılmanızı rica ediyorum.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 21 : Oyunun En Hızlı Arabasını Aldık

Artık para birikmeye başladığına göre istediğimiz şeyleri adım adım alabilecek hale gelmiş durumdayız. Bu bölümde yeni eklenmiş ve oyunun en hızlı arabasını aldık kendimize. Videoda izliyoruz neler yaşamışız.

GTA 5 Online’de Zengin Olmak 22 : Meth Deposu Satışı

Bu kısımda ise ürün dolmuş meth depomusu hava yolu ile sattık. Bu sayede kokain fabrikası ile beraber güzel bir gelir elde ettik. Detayları videoda izleyebilirsiniz.

GTA 5 Online Zengin Olmak 23 : Bunker Rehberi

Bu bölümümüzde ise oyunda yer alt sığınağı olarak da geçen Bunker yani silah üretim merkezini tanıttım sizlere. Ürettiği ürünler ile yüksek miktarda gelir elde edebileceğiniz Bunker rehberimiz ile gta 5 online para kasmak daha kolay hale geliyor. Detaylar videomuzda.

GTA 5 Online Zengin Olmak
GTA 5 Online Zengin Olmak

GTA 5 Online Zengin Olmak Bu Kadar Kolay mı?

Hayır aslında sıfırdan başlamış bir oyuncu için başlangıçta oldukça zor bir işlem. Ancak belli bir rutine oturtulduğunda hem oyundan keyif alıp hemde paranıza para katabilecek noktaya ulaşmak evet oldukça kolay. Tek gereken sabretmek ve adımlara uymak.

Bu yazı her yeni video geldiğinde güncellenecek ve bir rehber niteliğinde kalacaktır.

Lütfen zaman ayırıp alt kısımdan bir yorum bırakın ve bende okuduğunuzu faydalandığınızı göreyim.

Ayrıca bilgisayarında dosya indirirken bir yandan işlem bittiğinde bilgisayarı zaman ayarlı kapatmak istiyorsanız linkteki makaleyi mutlaka okuyun.

İyi okumalar bol kazançlar 🙂

Bu Yazıyı Puanlayarak Destek Olabilirsin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Etiketler

8 Yorum

  1. Gta 5 online da zengin olmak için ne uğraşlar vermiştim bu yazı tam bir rehber olmuş keşke daha önce böyle bi yazı görmüş olsaydım o kadar uğraşmazdım teşekkürler

  2. Çok fazla oyun oynayan biri olmasam da GTA serisini takip ediyorum. Oyuncuların vakti kıymetli sanırım bu şekilde jet hızıyla biter oyun 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün